Language switcher

Sa oled siin

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA)

Pärnu maantee 139a, 15169 Tallinn

 

Tööaeg: E–N 8.15–17.00 ja R 8.15–15.45

 

Vastuvõtule registreerimine: 663 0200ria@ria.ee

  • Reg-kood:70006317
  • TP kood:012001
  • KMKR nr:EE100829000
Kaart: Riigi Infosüsteemi Amet, Pärnu mnt 139a, Tallinn
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
RIA kontorihoone
Kliki pildil, et näha suuremalt
 

Kasutajatugi

 

eesti.ee, X-tee, DVK/DHX, RIHA

Telefon: +372 663 0230
E-post: help@ria.ee
Tööaeg: E–N 8.30–17.00 ja R 8.30–16.00

 

ISKE kasutamine

Telefon: +372 666 8847
E-post: standard@ria.ee

 

ID-kaardi abiliin

Telefon: +372 666 8888
Tööaeg: E–R 8.00–19.00

Partneritele

Tööaeg: ööpäev läbi

 

Küberintsidendist teavitamine

Telefon: +372 663 0299
E-post: cert@cert.ee

 

Riigivõrk

Telefon: +372 663 0222
E-post: help@ria.ee

 

Kontaktid

Riigi Infosüsteemi Ameti töötajate e-posti aadressikuju on: eesnimi.perenimi@ria.ee

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Margus Arm peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal 6630293 margus.arm@ria.ee

Riigi infosüsteemi teenistus

Nimi Amet Telefon E-post
Margus Arm peadirektori asetäitja riigi infosüsteemi alal 6630293 margus.arm@ria.ee

Andmevahetuse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Joonas Heiter osakonnajuhataja 6630234 joonas.heiter@ria.ee
Eero Vegmann infoanalüütik 6630282 eero.vegmann@ria.ee
Vitali Stupin arhitekt 6630207 vitali.stupin@ria.ee
Jürgen Šuvalov tootejuht 6668874 jurgen.suvalov@ria.ee
Toomas Mölder tootejuht 6668822 toomas.molder@ria.ee
Jan Raik teenusehaldur 6630230 jan.raik@ria.ee
Taavi Meinberg teenusehaldur 6630230 taavi.meinberg@ria.ee
Riho Kerge tootejuht 6630280 riho.kerge@ria.ee
Sander Randorg tootejuht 6630270 sander.randorg@ria.ee
Kristjan Kruus teenusehaldur 6630230 kristjan.kruus@ria.ee
Triin Ollema projektijuht triin.ollema@ria.ee
Andre Lehis teenusehaldur andre.lehis@ria.ee

Elektroonilise identiteedi osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Mark Erlich osakonnajuhataja 6630294 mark.erlich@ria.ee
Fred Endrekson analüütik fred.endrekson@ria.ee
Andrei Kargin tootejuht 6630261 andrei.kargin@ria.ee
Tõnis Reimo tootejuht tonis.reimo@ria.ee
Helen Raamat tootejuht helen.raamat@ria.ee
Ian Mario Naska tootejuht 6630286 ianmario.naska@ria.ee
Piret Elm projektijuht 6630263 piret.elm@ria.ee
Annika Kluge projektijuht annika.kluge@ria.ee
Maiu Nagel projektijuht maiu.nagel@ria.ee
Kristel Merilain projektijuht 6630230 kristel.merilain@ria.ee
Keno Kaasiksoo projektijuht keno.kaasiksoo@ria.ee
Kristjan Vaikla teenusehaldur kristjan.vaikla@ria.ee
Martin-Allan Jalakas tarneinsener martin-allan.jalakas@ria.ee
Tanel Tsirgu teenusehaldur tanel.tsirgu@ria.ee

Riigiportaali osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Raimo Reiman osakonnajuhataja raimo.reiman@ria.ee
Rainer Türner arhitekt 6668876 rainer.turner@ria.ee
Mari Joamets tootejuht 6668828 mari.joamets@ria.ee
Martin Sildever teenusehaldur 6630230 martin.sildever@ria.ee
Anneli Asser teenusehaldur 6630230 anneli.asser@ria.ee
Eda Allikmaa toimetaja 6630262 eda.allikmaa@ria.ee
Katrin Ringo toimetaja 6668839 katrin.ringo@ria.ee
Anna Õuekallas analüütik anna.ouekallas@ria.ee
Carolin Veinberg tootejuht carolin.veinberg@ria.ee
Marii Eliise Rüütli tootejuht mariieliise.ruutli@ria.ee
Raili Sillart projektijuht raili.sillart@ria.ee

Riigivõrgu osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kaido Plovits osakonnajuhataja kaido.plovits@ria.ee
Riigivõrgu info 6630222 help@ria.ee

Tehnoloogia osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Tarmo Hanga osakonnajuhataja 6630219 tarmo.hanga@ria.ee

Valimiste infosüsteemide arenduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Alo Einla osakonnajuhataja alo.einla@ria.ee
Marii-Heleen Tammepõld analüütik marii-heleen.tammepold@ria.ee
Tiina Leinbock tootejuht tiina.leinbock@ria.ee