Language switcher

Sa oled siin

Valmisid DigiDoc4 praktilised õppevideod

Valminud on DigiDoc4 praktilised õppevideod, mis annavad ülevaate ID-kaardiga tehtavatest toimingutest. Videod on eesti, vene ja inglise keeles.

Õppevideod annavad ülevaate, kuidas DigiDoc4 tarkvara installida, kuidas suunata @eesti.ee e-posti aadress igapäevasele e-posti aadressile, kuidas luua arvutis digitaalselt allkirjastatud dokumenti, kuidas anda oma allkiri juba allkirjastatud dokumendile ning kuidas allkirjastada mobiilirakenduses RIA DigiDoc ID-kaardiga dokumenti. Samuti  näitavad videod, kuidas valideerida ja krüpteerida arvutis ning nutiseadmes digitaalselt allkirjastatud dokumenti ning kuidas vahetada PIN1-, PIN2- või PUK-koodi.

Videoid saab vaadata RIA Youtube`i kanalis.

eID materjalid on valminud EL struktuuritoetuse toetusskeemist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.

Nelli Pello
RIA kommunikatsiooniosakond
nelli.pello@ria.ee

Veel uudiseid samal teemal

11.11.2019

RIA sõlmis nägemispuudega inimestega hea tahte märgiks kompromissi

Riigi Infosüsteemi Amet ei nõustunud juuli lõpus kohtusse pöördunud nägemispuudega inimeste mittevaralise nõudega, kuid pakkus hea tahte märgiks kompromissi. 

04.11.2019

Tartu Ülikooli teadustöö: digiallkirja andmise määramine vajab Euroopas täpsustamist

Tartu Ülikooli teadlased õigusteaduskonna IT-õiguse külalislektor, vandeadvokaat Tõnu Mets ja arvutiteaduse instituudi infoturbe töörühma juht Arnis Paršovs kirjutasid artikli „Allkirjastamise aeg Eesti digiallkirjades“.